9
contributi
(→Campi) |
(→Campi) |
||
Riga 127: | Riga 127: | ||
|- | |- | ||
| Rm 17 || 2010 || Gubbio || Rocca Santa Maria (TE) || Castel Volturno (CE) | | Rm 17 || 2010 || Gubbio || Rocca Santa Maria (TE) || Castel Volturno (CE) | ||
|- | |||
| Rm 17 || 2011 || - || Acerno (SA) || Basilicata Coast to Coast | |||
|} | |} |
contributi